مدیریت سایت و اهداف ما

سلام و عرض ادب دارم خدمت تمامی کاربران و هموطنان عزیز
محمد باقری هستم مدیر و طراح وبسایت تکنوتیچ
یکی از نکات اساسی که بنده در طول سالیان متمادی به آن علاقه‌مند گشتم، پیشرفت روز افزون دنیای فناوری اطلاعات بوده که با شتاب بسیار خوبی به سوی اهدافی بزرگ حرکت می کند. این پیشرفت متمادی برای بنده در دراز مدت به شکل یک دغدغه ظاهر گشت، چرا که همواره علاقه مند بودم تا با این تکنولوژی همگام شوم. بعد از تفکرات بسیار، به این ایده رسیدم که اگر توانایی انجام کاری را در این حیطه دارم، باید پکیجی از زندگی مدرن و امروزی را برای هموطنان خود نیز آماده سازم تا علاوه بر استفاده مناسب خود از این پیشرفت روز افزون، سایرین نیز با من در این امر سهیم گردند. لذا ایده تاسیس تکنوتیچ و تشکیل یک تیم فنی قوی برای من شکل گرفت. با مراجعه به سایت ما و بازدید از قسمت های مختلف آن می توانید با اصول کلی و نقش کلیدی که تکنوتیچ در صدد ایفای آن است آشنا شوید.
ممنون از اینکه وقت با ارزش خود را در اختیار ما قرار دادید. تیم ما شکل گرفت، تا زندگی برای شما با امنیت و آسوده شود.
دوستدار شما محمّد باقری

امضای مدیریت تکنوتیچ

برنامه‌ریزی در امور ما

همیشه در زندگی دوره هایی وجود دارد که بیش از حد کار برای انجام داشته باشیم و زمانی دیگر برای انجام پروژه های شخصی نماند. همچنین زمانی هم وجود دارد که کار زیادی نداشته باشیم و شروع به فکر در مورد کارهای خلاقانه و شخصی می نماییم و بخش اعظمی از وقتمان را برای انجام آن ها زمان بندی نماییم. در بیشتر موارد، خلاقیت هایی که در این راستا به وجود می آیند باعث ایجاد توازن میان پروژه های شخصی در مقابل پروژه های کاری، خواهند شد. با این حال، یک مدیریت عاقلانه باعث می شود از هیچ کدام از این نوع پروژه ها دور نشویم.

جهش فناوری در عصر جدید

تفاوت بزرگی که میان کسب‌وکارهای امروزی و کسب‌وکارهای ده سال پیش وجود دارد این است که امروزه ابزاری به نام بازاریابی اینترنتی در دسترس مردم قرار گرفته است. اگر تا به حال، دست به کار نشده‌اید و قدم در راه بازاریابی اینترنتی، چه از طریق وب‌سایت فروشگاهی و چه به وسیله شبکه‌های اجتماعی نگذاشته‌اید، همین زمان فرصت خوبی برایتان محسوب می‌شود تا در این حیطه سرمایه‌گذاری کنید. این روش یکی از کارآمدترین روش‌های کسب شهرت و محبوبیت برای کسب‌وکار، محصولات یا خدمات شماست.

نتیجه هایی حیرت انگیز

توسعه
طراحی
فروشگاه بی نقص
مشتری مداری
توسعه پروژه

نمودار پیشرفت پروژه های ما

یکی از معیارها و عناصر بسیار مهم در مدیریت پروژه، درصد پیشرفت پروژه است و این معیار، شاخص اصلی عملکرد این مهم به شمار می رود . محاسبه پیشرفت کار و مقایسه آن با برنامه زمانبندی آن، بسیاری از ابهامات را برطرف نموده و نمای وضعیت پروژه را برای مدیریت آن، تعیین و تبیین می کند. شاید معیاری مهمتر از درصد پیشرفت پروژه جهت تعیین وضعیت مربوطه وجود نداشته باشد که بر اساس آن، میزان ارزش حاصله آن نیز محاسبه می گردد. از جمله چالش های تعیین، ارائه و بررسی میزان پیشرفت پروژه ها، تنوع گزارش های مورد نیاز و امکان تهیه و تدوین گزارش های راهبردی است. گزارش هایی که اطلاعات مفید و موثری را در خصوص وضعیت پروژه، به عوامل ذینفع عرضه نماید. برخی از این گزارش های کارآمد بر اساس متداستاندارد ارزش حاصله قابل تهیه هستند. این روش امکان بسیارخوبی فراهم نموده تا روند پیشرفت پروژه بابهرگیری از شاخص های استاندارد و همزبانی بیشتر، مورد بررسی کارشناسانه قرارگیرد.

بخش سرویس رسانی

تیم فنی تکنوتیچ به صورت مداوم و ۷ روز هفته در خدمت شما هموطنان هستند تا بتوانند بهترین‌ مشاوره را در حوزه خرید و ارائه خدمات به شما عزیزان هدیه نمایند. با ما در ارتباط بوده تا بتوانیم بهترین تعامل و همفکری را با شما خوبان داشته باشیم.

محیط کاری تکنوتیچ، بسته نیست و همواره درصدد توسعه و رشد آن هستیم، بنابراین نیاز ما به نیروی متعهد و متخصص هیچگاه پایانی نخواهدداشت زیرا معتقدیم که حد نهایتی برای بهترین بودن نمیتوان متصور شد. رعایت منشور اخلاقی، شفافیت وصمیمت میان کارکنان، جدیت درکار، الزام کارکنان به پیشرفت و تسلط بر دانش فنی روز، احترام به حرمت انسانی افراد، برخی از مهمترین ویژگیهای محیط کاری تیم فنی ما بوده و این نگرش همیشه در قلب ما زنده است. برای حضور در تکنوتیچ باید بکوشید که موفق باشید ودیگران را در دستیابی به موفقیت یاری کنید.

ما یک تیم هستیم. خلاق، همدل، متخصص و متعهد به کار، دوست و صد البته خوشحال. از هر تخصص، بهترین‌ها را داریم و گرد هم جمع شده‌ایم تا دست به امور خلاقانه‌‌ای بزنیم. خوشحالیم که در تکنوتیچ، گروهی دور هم جمع شده‌ایم با هر سن و توانایی در زمینه‌ فعالیت خودمان، علاقمند، حرفه‌ای و متخصص هستیم.

ویژگی های ما

از ارزش های اساسی یک گروه، وجود سه عنصر با ارزش و حیاتی اخلاق حرفه ای، روحیه یادگیری و انگیزه کار تیمی است. این عناصر، زیربنا و شالوده تکنوتیچ است و ما این مطلب را به عنوان یک قانون کاری پذیرفته ایم که هیچ وقت نمی توان در دنیای فناوری اطلاعات به کمال نهایی رسید زیرا روز‌به‌روز و ثانیه‌به‌ثانیه تکنولوژی در حال پیشرفت است و پیشی گرفتن از آن خیالی خام بوده، بنابراین روحیه یادگیری همیشه و در همه حال عنصر جدانشدنی تیم فنی ماست.

سیاست تضمین کیفیت در حیطه فعالیتهای ما بر این اساس نهادینه شده است که تنها به آزمایشات نهایی انجام شده توسط تست های کنترل کیفیت برای احراز کیفیت و تحویل نهایی بسنده نمی گردد بلکه با اصول تضمین کیفیت و مدیریت کیفیت، کلیه مراحل اجرا و راه‌اندازی مورد نظارت و پایش قرار می گیرد. همچنین تضمین کیفیت مؤید آن است که کلیه پرسنل به کار گمارده شده در تمامی مراحل اجرای پروژه، مجرب و آموزش دیده و دارای تخصص و مهارت کافی جهت انجام وظایف محوله باشند.

پیشرفت سریع و روز افزون تکنولوژی، هر فرد و مجموعه پویایی را بر آن می دارد که در راستای دستیابی به اهداف عالی خود از بهترین امکانات و فن‌آوری‌های روز دنیا بهره جوید. تکنوتیچ از سال ۱۳۹۵ فعالیت رسمی خود را در زمینه مونتاژ کامپیوتر، تعمیرات لپتاپ و … آغاز نمود و در راستای همین مبانی، توانست گستره کارهای خود را افزایش دهد. تکنوتیچ جهت ارائه خدمات در حوزه آموزشی و دیجیتال و همچنین فراهم نمودن بستری مناسب به منظور بهره وری شما هموطنان گرامی از پیشرفته ترین و به روز ترین تکنولوژی های جهان، می کوشد با توجه به نیاز افراد جامعه، محصولات و خدمات خود را به بهترین صورت همراه با خدمات ویژه ای چون بهترین گارانتی به شما عزیزان عرضه نماید.

هسته اصلی گروه

از این که برای رضایت شما تلاش می کنیم، به خود می بالیم

امیرحسین باقری
امیرحسین باقری
رییس هیئت مدیره
محمّد باقری
محمّد باقری
مدیرعامل
مجتبی صدفی
مجتبی صدفی
دبیر مجله خبری