سرویس لپتاپ سونی مدل F127fx

موارد تصادفی

تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری لپتاپ تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری لپتاپ تعویض و تعمیر چیپ گرافیک لپ تاپ و نوت بوک، تعمیر مادربرد لپ تاپ و نوت بوک، تست لپ تاپ، سرویس کامل لپ تاپ و نوت بوک، تعمیر فن و هیت سینک و عیب یابی علت کاهش سرعت در بالا آمدن ویندوز در لپ تاپ و نوت بوک و ..... از خدمات تیم فنی تکنوتیچ می باشد.
ماژول LED - ماژول تابلو روان ماژول LED – ماژول تابلو روان امروزه نمایشگرهای الکترونیکی LED (تابلو روان و تلویزیون شهری) جزو مدرنترین ابزارهای تبلیغاتی می باشند. ماژول LED یا همان ماژول تابلو روان بلوک های آماده ای از ماتریس های LED است که به راحتی و با سرعت به هم متصل شده و یک تابلو روان حرفه ای و یا یک تابلو فول کالر تلویزیون شهری را مهیا می کنند .
سرویس لپتاپ سونی مدل F127fx سرویس لپتاپ سونی مدل F127fx تعویض فن و خمیر سیلیکون لپتاپ سونی وایو مدل F127fx. خمیر سیلیکون پردازنده مرکزی و چیپ گرافیکی این لپتاپ بر اثر اکسیداسیون و در طی مدت زمان طولانی خاصیت خود را از دست داده
ارتقای سیستم‌عامل گوشی LG Nexus 4 ارتقای سیستم‌عامل گوشی LG Nexus 4 خیلی از دوستان از سیستم‌عامل قدیمی گوشی خود گلایه داشته و کمپانی مورد نظر نیز بنا به سیاست‌های موجود، تلفن هوشمند مورد نظر را از لیست گوشیهای مورد حمایت خود از نظر آپدیت‌های OTA حذف کرده‌ است.