سیستم اعلان حریق

تدریس و مشاوره در سطوح دبیرستان و دانشگاه تدریس و مشاوره در سطوح دبیرستان و دانشگاه تدریس در دروس ریاضیات، ریاضی مهندسی، دروس مهندسی برق، فیزیک، شیمی، زیست شناسی و ..... به صورت انفرادی و گروهی توسط اساتید مجرب از اجزای جدایی‌ناپذیر تکنوتیچ است.
ماژول LED - ماژول تابلو روان ماژول LED – ماژول تابلو روان امروزه نمایشگرهای الکترونیکی LED (تابلو روان و تلویزیون شهری) جزو مدرنترین ابزارهای تبلیغاتی می باشند. ماژول LED یا همان ماژول تابلو روان بلوک های آماده ای از ماتریس های LED است که به راحتی و با سرعت به هم متصل شده و یک تابلو روان حرفه ای و یا یک تابلو فول کالر تلویزیون شهری را مهیا می کنند .
نصب سیستم اعلان حریق وایرلس نصب سیستم اعلان حریق وایرلس در نواحی ای که امکان سیم کشی وجود نداشته باشد از سیستم های اعلام حریق بی سیم استفاده می شود. از دلایل استفاده از تجهیزات بی سیم می توان مشکلات فنی ناشی از عبور کابل، فاکتور زیبایی و ... را نام برد.
نصب دوربین مدار بسته نصب دوربین مدار بسته معمولا مجتمع های مسکونی از دوربین های مداربسته آنالوگ استفاده می کنند زیرا هم قیمت پائین تری نسبت به دوربین های تحت شبکه دارد و هم بوجه ساختمان ها به خرید آن می رسد و خرید دوربین مداربسته تحت شبکه درست است کیفیت بالائی دارد اما به همان اندازه هم گرانتر است.