دزدگیر هوشمند

تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری لپتاپ تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری لپتاپ تعویض و تعمیر چیپ گرافیک لپ تاپ و نوت بوک، تعمیر مادربرد لپ تاپ و نوت بوک، تست لپ تاپ، سرویس کامل لپ تاپ و نوت بوک، تعمیر فن و هیت سینک و عیب یابی علت کاهش سرعت در بالا آمدن ویندوز در لپ تاپ و نوت بوک و ..... از خدمات تیم فنی تکنوتیچ می باشد.
تدریس و مشاوره در سطوح دبیرستان و دانشگاه تدریس و مشاوره در سطوح دبیرستان و دانشگاه تدریس در دروس ریاضیات، ریاضی مهندسی، دروس مهندسی برق، فیزیک، شیمی، زیست شناسی و ..... به صورت انفرادی و گروهی توسط اساتید مجرب از اجزای جدایی‌ناپذیر تکنوتیچ است.
هوشمندسازی منازل، ادارات و ساختمانها هوشمندسازی منازل، ادارات و ساختمانها امروزه در کشور عزیزمان ایران، خلاء ناشی از طراحی و ارائه یک سیستم کنترلی دقیق که با استفاده از پیشرفت های صنعت انفورماتیک قادر به ایجاد امنیت و آسایش ساکنین آن باشد کاملاً حس شده است.
نصب سیستم اعلان حریق وایرلس نصب سیستم اعلان حریق وایرلس در نواحی ای که امکان سیم کشی وجود نداشته باشد از سیستم های اعلام حریق بی سیم استفاده می شود. از دلایل استفاده از تجهیزات بی سیم می توان مشکلات فنی ناشی از عبور کابل، فاکتور زیبایی و ... را نام برد.
تعمیرات سخت افزاری کامپیوتر تعمیرات سخت افزاری کامپیوتر عیب یابی و تعمیرات کلیه قطعات به صورت تخصصی در کمترین زمان در محل کار یا منزل شما
نصب دوربین مدار بسته نصب دوربین مدار بسته معمولا مجتمع های مسکونی از دوربین های مداربسته آنالوگ استفاده می کنند زیرا هم قیمت پائین تری نسبت به دوربین های تحت شبکه دارد و هم بوجه ساختمان ها به خرید آن می رسد و خرید دوربین مداربسته تحت شبکه درست است کیفیت بالائی دارد اما به همان اندازه هم گرانتر است.