گوشی هوشمند

روت و کاستومایز گوشی سامسونگ Galaxy J5 مدل SM-J500H روت و کاستومایز گوشی سامسونگ Galaxy J5 مدل SM-J500H نصب کاستوم ریکاوری TWRP و روت گوشی سامسونگ گلکسی J5 که این موارد به ترتیب لازمه کاستومایز کردن اکثر تلفن‌های هوشمند هستند. با روت این گوشی، محدودیت‌ در نصب نرم‌افزارهای گوناگون از بین رفته و دنیایی از شخصی‌سازی‌ها به روی کاربر گشوده خواهد شد.
ارتقای سیستم‌عامل گوشی LG Nexus 4 ارتقای سیستم‌عامل گوشی LG Nexus 4 خیلی از دوستان از سیستم‌عامل قدیمی گوشی خود گلایه داشته و کمپانی مورد نظر نیز بنا به سیاست‌های موجود، تلفن هوشمند مورد نظر را از لیست گوشیهای مورد حمایت خود از نظر آپدیت‌های OTA حذف کرده‌ است.
ارتقای کامل نرم‌افزاری گوشی سامسونگ Galaxy S5 مدل G900FD ارتقای کامل نرم‌افزاری گوشی سامسونگ Galaxy S5 مدل G900FD ارتقای سیستم‌عامل گوشی سامسونگ مدل (Galaxy S5(G900FD، نصب کاستوم‌ریکاوری TWRP برروی آن و همچنین روت سیستم‌عامل از روش صحیح و کم‌خطر آن
تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری لپتاپ تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری لپتاپ تعویض و تعمیر چیپ گرافیک لپ تاپ و نوت بوک، تعمیر مادربرد لپ تاپ و نوت بوک، تست لپ تاپ، سرویس کامل لپ تاپ و نوت بوک، تعمیر فن و هیت سینک و عیب یابی علت کاهش سرعت در بالا آمدن ویندوز در لپ تاپ و نوت بوک و ..... از خدمات تیم فنی تکنوتیچ می باشد.
تدریس و مشاوره در سطوح دبیرستان و دانشگاه تدریس و مشاوره در سطوح دبیرستان و دانشگاه تدریس در دروس ریاضیات، ریاضی مهندسی، دروس مهندسی برق، فیزیک، شیمی، زیست شناسی و ..... به صورت انفرادی و گروهی توسط اساتید مجرب از اجزای جدایی‌ناپذیر تکنوتیچ است.
ماژول LED - ماژول تابلو روان ماژول LED – ماژول تابلو روان امروزه نمایشگرهای الکترونیکی LED (تابلو روان و تلویزیون شهری) جزو مدرنترین ابزارهای تبلیغاتی می باشند. ماژول LED یا همان ماژول تابلو روان بلوک های آماده ای از ماتریس های LED است که به راحتی و با سرعت به هم متصل شده و یک تابلو روان حرفه ای و یا یک تابلو فول کالر تلویزیون شهری را مهیا می کنند .